.

Vampire trio cover TV Guide Comic-Con Special

14. července 2010 v 13:35 | .KaTie. |  MAGAZINE SCANS
Časopis TV Guide a společnost Warner Bros. se spojily za zvláštním vydáním, které poskytuje fanouškům vše, co chtějí vědět o svých oblíbených hitech, jako "Fringe", "Chuck", "V", "True Blood" a mnohem více! Ať už je to Damon z "The Vampire Diaries", nebo Sheldon Cooper z "Big Band Theory", herci Warner Bros. jsou jedni z nejslavnějších v televizi! 

Vyberte si jeden ze čtyř originálních obalů časopisu a pak se kochejte exklusivními příběhy z rodokmenů upírů "The Vampire Diaries" a napínavými epizodami "Supernatural" s "Q&As" s herci z mnoha show Warner Bros. a interview s mužem, mluvícím o komixu "Human Target".
Kritik magazínu TV Guide, Matt Roush, vyzývá hrdiny ze seriálů Warner Bros. "naše první a často také poslední obrana proti všem hrozbám kolem nás?" Tato otázka je šancí pro fanoušky, aby se setkali osobně se svými hvězdami. 

Warner Bros Television Group bude distribuovat kopie časopisu celých pět dní ode dne začátku Comic-Conu(včetně Preview Night) výhradně na stánku Warner Bros.. Toto speciální vydání bude prodejné od 26.července, tedy v pondělí. Kdo má možnost, tak si kupte všechny čtyři verze!

my source
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama