.

TV Guide Agust 16 2010 [Sneek Peak]

12. srpna 2010 v 21:11 | .KaTie. |  NEWS

KRVÁCEJÍCÍ SRDCE
Kdo bude pokousaný - a kdo bude kousat - tuto sérii

Damonův šokující polibek! Tylerovy vlkodlačí oči! Carolina autonehoda! Jeremyho předávkování! Bonniin slib!

Už to bude tři měsíce od finále The Vampire Diaries. Ale Kevin Williamson a Julie Plec mají pro fanoušky novinky a podělí se.
"Ve finále byla hrstka převratů a v první epizodě bude taky hodně "měničů" hry," řekla Julie Plec pro EW. 
V první díle se prvních 20 sekund vrátí do chvíle, kdy Elena (Nina Dobrev) vejde do domu a není si vědoma, že zlá upírka, která vypadá stejně jako ona sama - Katherine - probodla jejího stýce Johna (David Anders), zatímco její brat Jeremy (Steven R. McQueen) spolknul pilulky a vypil upíří krev ve víře, že taky stane nemrvým. A aby toho nebylo málo, ta svůdná upírka se vtělila do Eleny a líbala Damona (Ian Somerhalder), až příliš ochotného bratra Elenina přítele Stefana (Paul Wesley).


"Premiéra je celá o Katherine," řekl Williamson. "Ona je ta, která vyvolává věci a trio se s ní bude muset neprodleně zabývat a taky s tím, pro co se vrátila." Nakonec první epizody Plec dodala: "Damon ví, koho opravdu líbal, Stefan ví, koho se Damon stažil políbit a Elena ví, kdo se jí snažil políbit." Ale potom, když, "dá Katherine vědět, co k obou mužům cítí, budou dopady docela výrazné," řekl Williamson.

S Katherine to nebude jednoduché, ale mohl by tu být další kandidát na velení spolku, když Tylerův strýc Mason Lockwood (Taylor Kinney) přjde do města na pohřeb svého bratra. "Skrývá tajemnství, na které hledá Tyler odpovědi," řekla Plec. Masonův návrat nakopne výzkum uvnitř Lockwoodovy rodiny. "Nemohli jsme načít tu vlkodlačí záhadu minulou sérii," řekl Williamson, "protože jsme měli co říct o našich upírech. Takže teď máme možnost říct tuhle část příběhu."

Caroline (Candice Acolla) musí čelit Tylerově nevysvětlitelné reakci na protiupíří vynález za Dne Zakladatelů a také traumatu, že skoro zemřela při autonehodě.

Source
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama